GASTROBAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46841075
DIČ: 2023606189
IČ DPH: SK2023606189
Nová 519/1, Gerlachov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 519/1, Gerlachov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 27. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2012
Spisová značka: Sro/26740/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Slavomír Bednarčík od 27. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTROBAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 434,3 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
434,3 tis. €
Zisk
4,1 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
16,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 115,4 tis., 2022 306,5 tis., 2023 322,1 tis., 2024 352,9 tis., 2025 434,3 tis.2021115,4 tis.2022306,5 tis.2023322,1 tis.2024352,9 tis.2025434,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,8 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,6 mil., 2025 4,0 mil.20211,9 mil.20222,8 mil.20233,2 mil.20243,6 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 434,3 tis. €
2024 3,6 mil. € 352,9 tis. €
2023 3,2 mil. € 322,1 tis. €
2022 2,8 mil. € 306,5 tis. €
2021 1,9 mil. € 115,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky216,9 tis. €
  • Finančné účty200,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie434,3 tis. €
  • Rezervy6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky573,4 tis. €
  • Bankové úvery219,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTROBAL s.r.o. v konkurze?

GASTROBAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTROBAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTROBAL s.r.o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma GASTROBAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTROBAL s.r.o. dosiahla zisk 434,3 tis. €.

Je GASTROBAL s.r.o. platiteľom DPH?

GASTROBAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASTROBAL s.r.o. sídli?

GASTROBAL s.r.o. má sídlo na adrese Nová 519/1, Gerlachov, 059 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026