Reussi s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46835989
DIČ: 2023597356
IČ DPH: SK2023597356
Rozvadze 585, Trenčianske Stankovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rozvadze 585, Trenčianske Stankovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 15. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/26919/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miriam Zaťková od 18. 12. 2023
    konateľspoločník
  • Jaroslav Zaťko od 1. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Reussi s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 760 % na 40,3 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 72,3 tis. €.

72,3 tis. €
Tržby
40,3 tis. €
Zisk
173,2 tis. €
Aktíva
84,1 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,3 tis., 2022 633, 2023 3,4 tis., 2024 4,7 tis., 2025 40,3 tis.202111,3 tis.202263320233,4 tis.20244,7 tis.202540,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,5 tis., 2022 70,4 tis., 2023 69,1 tis., 2024 85,7 tis., 2025 72,3 tis.202140,5 tis.202270,4 tis.202369,1 tis.202485,7 tis.202572,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,3 tis. € 40,3 tis. €
2024 85,7 tis. € 4,7 tis. €
2023 69,1 tis. € 3,4 tis. €
2022 70,4 tis. € 633 €
2021 40,5 tis. € 11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie84,1 tis. €
  • Záväzky89,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Reussi s. r. o. v konkurze?

Reussi s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Reussi s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Reussi s. r. o. tržby 72,3 tis. €.

Je firma Reussi s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Reussi s. r. o. dosiahla zisk 40,3 tis. €.

Je Reussi s. r. o. platiteľom DPH?

Reussi s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Reussi s. r. o. sídli?

Reussi s. r. o. má sídlo na adrese Rozvadze 585, Trenčianske Stankovce, 913 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026