Mullit Trebišov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46829121
DIČ: 2023594705
IČ DPH: SK2023594705
Gorkého 17, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gorkého 17, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 12. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2012
Spisová značka: Sro/30603/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Chmelnický od 12. 9. 2012
    konateľspoločník
  • Jozef Kereštan od 12. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mullit Trebišov, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 17,6 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 717,1 tis. €.

717,1 tis. €
Tržby
17,6 tis. €
Zisk
726,6 tis. €
Celkové výnosy
351,1 tis. €
Aktíva
104,0 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
21,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,6 tis., 2022 10,2 tis., 2023 16,7 tis., 2024 16,3 tis., 2025 17,6 tis.20216,6 tis.202210,2 tis.202316,7 tis.202416,3 tis.202517,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 695,8 tis., 2022 724,9 tis., 2023 790,4 tis., 2024 797,9 tis., 2025 717,1 tis.2021695,8 tis.2022724,9 tis.2023790,4 tis.2024797,9 tis.2025717,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 717,1 tis. € 17,6 tis. €
2024 797,9 tis. € 16,3 tis. €
2023 790,4 tis. € 16,7 tis. €
2022 724,9 tis. € 10,2 tis. €
2021 695,8 tis. € 6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok101,5 tis. €
  • Zásoby63,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,4 tis. €
  • Finančné účty176,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy36,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,6 tis. €
  • Rezervy20,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky59,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky168,9 tis. €
  • Bankové úvery-963 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mullit Trebišov, s.r.o. v konkurze?

Mullit Trebišov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mullit Trebišov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mullit Trebišov, s.r.o. tržby 717,1 tis. €.

Je firma Mullit Trebišov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mullit Trebišov, s.r.o. dosiahla zisk 17,6 tis. €.

Je Mullit Trebišov, s.r.o. platiteľom DPH?

Mullit Trebišov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mullit Trebišov, s.r.o. sídli?

Mullit Trebišov, s.r.o. má sídlo na adrese Gorkého 17, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026