PS accounting s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46828770
DIČ: 2023595211
IČ DPH: SK2023595211
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56110
Dátum vzniku: 22. 6. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2019
Spisová značka: Sro/84076/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Šajtlava od 14. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PS accounting s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 72,1 tis. €.

72,1 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
100,0 tis. €
Celkové výnosy
70,8 tis. €
Aktíva
41,0 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
66,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 1,8 tis., 2023 4,9 tis., 2024 3,7 tis., 2025 2,8 tis.20215,7 tis.20221,8 tis.20234,9 tis.20243,7 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 79,0 tis., 2022 60,0 tis., 2023 49,9 tis., 2024 61,2 tis., 2025 72,1 tis.202179,0 tis.202260,0 tis.202349,9 tis.202461,2 tis.202572,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 80,6 tis., 2022 66,2 tis., 2023 110,3 tis., 2024 85,2 tis., 2025 100,0 tis.202180,6 tis.202266,2 tis.2023110,3 tis.202485,2 tis.2025100,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 904, 2023 1,7 tis., 2024 1,2 tis., 2025 97920211,8 tis.202290420231,7 tis.20241,2 tis.2025979
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,1 tis. € 2,8 tis. €
2024 61,2 tis. € 3,7 tis. €
2023 49,9 tis. € 4,9 tis. €
2022 60,0 tis. € 1,8 tis. €
2021 79,0 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok40,8 tis. €
  • Zásoby3,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,0 tis. €
  • Finančné účty22,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy330 €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky524 €
  • Krátkodobé záväzky15,7 tis. €
  • Bankové úvery13,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PS accounting s. r. o. v konkurze?

PS accounting s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PS accounting s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PS accounting s. r. o. tržby 72,1 tis. €.

Je firma PS accounting s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PS accounting s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je PS accounting s. r. o. platiteľom DPH?

PS accounting s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PS accounting s. r. o. sídli?

PS accounting s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026