LUFAX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46822721
DIČ: 2023610138
IČ DPH: SK2023610138
Gemerská Hôrka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gemerská Hôrka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 8. 9. 2012
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2012
Spisová značka: Sro/30591/V
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; kovoobrábanie; výroba strojov pre hospodárske odvetvia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristián Roda od 1. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUFAX, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 39,4 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 344,3 tis. €.

344,3 tis. €
Tržby
39,4 tis. €
Zisk
366,4 tis. €
Celkové výnosy
581,8 tis. €
Aktíva
290,9 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
43,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 62,9 tis., 2023 35,6 tis., 2024 53,4 tis., 2025 39,4 tis.202124,0 tis.202262,9 tis.202335,6 tis.202453,4 tis.202539,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 430,0 tis., 2022 687,6 tis., 2023 478,9 tis., 2024 448,5 tis., 2025 344,3 tis.2021430,0 tis.2022687,6 tis.2023478,9 tis.2024448,5 tis.2025344,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 344,3 tis. € 39,4 tis. €
2024 448,5 tis. € 53,4 tis. €
2023 478,9 tis. € 35,6 tis. €
2022 687,6 tis. € 62,9 tis. €
2021 430,0 tis. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky102,9 tis. €
  • Finančné účty401,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov244,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,4 tis. €
  • Rezervy933 €
  • Krátkodobé záväzky122,4 tis. €
  • Bankové úvery121,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUFAX, s.r.o. v konkurze?

LUFAX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUFAX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUFAX, s.r.o. tržby 344,3 tis. €.

Je firma LUFAX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUFAX, s.r.o. dosiahla zisk 39,4 tis. €.

Je LUFAX, s.r.o. platiteľom DPH?

LUFAX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUFAX, s.r.o. sídli?

LUFAX, s.r.o. má sídlo na adrese Gemerská Hôrka, 049 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026