CB Media, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46814523
DIČ: 2023597906
IČ DPH: SK2023597906
Zborov nad Bystricou 384, Zborov nad Bystricou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zborov nad Bystricou 384, Zborov nad Bystricou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 8. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 10. 2012
Spisová značka: Sro/57322/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Kolembusová od 8. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CB Media, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 74,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 226,6 tis. €.

226,6 tis. €
Tržby
74,9 tis. €
Zisk
232,3 tis. €
Celkové výnosy
205,2 tis. €
Aktíva
194,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
57,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 41,4 tis., 2022 57,1 tis., 2023 68,1 tis., 2024 74,3 tis., 2025 74,9 tis.202141,4 tis.202257,1 tis.202368,1 tis.202474,3 tis.202574,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 160,2 tis., 2022 192,7 tis., 2023 189,2 tis., 2024 218,2 tis., 2025 226,6 tis.2021160,2 tis.2022192,7 tis.2023189,2 tis.2024218,2 tis.2025226,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 226,6 tis. € 74,9 tis. €
2024 218,2 tis. € 74,3 tis. €
2023 189,2 tis. € 68,1 tis. €
2022 192,7 tis. € 57,1 tis. €
2021 160,2 tis. € 41,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky41,0 tis. €
  • Finančné účty137,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov109,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie74,9 tis. €
  • Rezervy728 €
  • Krátkodobé záväzky9,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CB Media, s.r.o. v konkurze?

CB Media, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CB Media, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CB Media, s.r.o. tržby 226,6 tis. €.

Je firma CB Media, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CB Media, s.r.o. dosiahla zisk 74,9 tis. €.

Je CB Media, s.r.o. platiteľom DPH?

CB Media, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CB Media, s.r.o. sídli?

CB Media, s.r.o. má sídlo na adrese Zborov nad Bystricou 384, Zborov nad Bystricou, 023 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026