MAPEX Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46810749
DIČ: 2023582957
IČ DPH: SK2023582957
Radová 347, Zuberec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radová 347, Zuberec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 28. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2012
Spisová značka: Sro/57268/L
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Šroba od 28. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAPEX Group, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 23,4 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
23,4 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
436,5 tis. €
Aktíva
120,6 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
6,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,5 tis., 2022 14,6 tis., 2023 18,9 tis., 2024 20,9 tis., 2025 23,4 tis.202110,5 tis.202214,6 tis.202318,9 tis.202420,9 tis.202523,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 695,8 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,7 mil., 2025 2,3 mil.2021695,8 tis.20221,1 mil.20231,5 mil.20241,7 mil.20252,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 696,0 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,7 mil., 2025 2,3 mil.2021696,0 tis.20221,1 mil.20231,5 mil.20241,7 mil.20252,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,7 tis., 2022 4,2 tis., 2023 5,3 tis., 2024 6,1 tis., 2025 6,6 tis.20212,7 tis.20224,2 tis.20235,3 tis.20246,1 tis.20256,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 23,4 tis. €
2024 1,7 mil. € 20,9 tis. €
2023 1,5 mil. € 18,9 tis. €
2022 1,1 mil. € 14,6 tis. €
2021 695,8 tis. € 10,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok60,4 tis. €
  • Zásoby258,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,0 tis. €
  • Finančné účty73,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky511 €
  • Krátkodobé záväzky161,5 tis. €
  • Bankové úvery153,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAPEX Group, s.r.o. v konkurze?

MAPEX Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAPEX Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAPEX Group, s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma MAPEX Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAPEX Group, s.r.o. dosiahla zisk 23,4 tis. €.

Je MAPEX Group, s.r.o. platiteľom DPH?

MAPEX Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAPEX Group, s.r.o. sídli?

MAPEX Group, s.r.o. má sídlo na adrese Radová 347, Zuberec, 027 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026