Gazdovia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46809333
DIČ: 2023585586
IČ DPH: SK2023585586
Železničná 9, Veľký Šariš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 9, Veľký Šariš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.39
Dátum vzniku: 29. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 6. 2014
Spisová značka: Sro/26555/P
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny; údenárska výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Valéria Puzderová od 29. 3. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gazdovia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 4,5 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 148,3 tis. €.

148,3 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
136,0 tis. €
Celkové výnosy
59,0 tis. €
Aktíva
12,6 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
30,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −111,6 tis., 2022 691, 2023 164, 2024 4,9 tis., 2025 4,5 tis.2021−111,6 tis.2022691202316420244,9 tis.20254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 390,9 tis., 2022 155,8 tis., 2023 39,5 tis., 2024 112,6 tis., 2025 148,3 tis.2021390,9 tis.2022155,8 tis.202339,5 tis.2024112,6 tis.2025148,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 544,7 tis., 2022 251,8 tis., 2023 46,5 tis., 2024 119,6 tis., 2025 136,0 tis.2021544,7 tis.2022251,8 tis.202346,5 tis.2024119,6 tis.2025136,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 103, 2024 1,3 tis., 2025 1,7 tis.2021020220202310320241,3 tis.20251,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 148,3 tis. € 4,5 tis. €
2024 112,6 tis. € 4,9 tis. €
2023 39,5 tis. € 164 €
2022 155,8 tis. € 691 €
2021 390,9 tis. € -111,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 tis. €
  • Zásoby5,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,7 tis. €
  • Finančné účty11,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie148 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy106,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-103,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,5 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,8 tis. €
  • Bankové úvery4,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gazdovia s.r.o. v konkurze?

Gazdovia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gazdovia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gazdovia s.r.o. tržby 148,3 tis. €.

Je firma Gazdovia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gazdovia s.r.o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Je Gazdovia s.r.o. platiteľom DPH?

Gazdovia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gazdovia s.r.o. sídli?

Gazdovia s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 9, Veľký Šariš, 082 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026