Secam Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46806784
DIČ: 2023588325
IČ DPH: SK2023588325
Trieda Hradca Králové 40, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda Hradca Králové 40, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.09
Dátum vzniku: 31. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 9. 2012
Spisová značka: Sro/22812/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Buda od 31. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Secam Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 336 % na 13,7 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 65,2 tis. €.

65,2 tis. €
Tržby
13,7 tis. €
Strata
65,3 tis. €
Aktíva
4,3 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,3 tis., 2022 2,6 tis., 2023 10,3 tis., 2024 −3,2 tis., 2025 −13,7 tis.20219,3 tis.20222,6 tis.202310,3 tis.2024−3,2 tis.2025−13,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,7 tis., 2022 61,3 tis., 2023 85,1 tis., 2024 80,7 tis., 2025 65,2 tis.202175,7 tis.202261,3 tis.202385,1 tis.202480,7 tis.202565,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,2 tis. € -13,7 tis. €
2024 80,7 tis. € -3,2 tis. €
2023 85,1 tis. € 10,3 tis. €
2022 61,3 tis. € 2,6 tis. €
2021 75,7 tis. € 9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie4,3 tis. €
  • Záväzky61,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Secam Slovakia s.r.o. v konkurze?

Secam Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Secam Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Secam Slovakia s.r.o. tržby 65,2 tis. €.

Je firma Secam Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Secam Slovakia s.r.o. vykázala stratu 13,7 tis. €.

Je Secam Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Secam Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Secam Slovakia s.r.o. sídli?

Secam Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Trieda Hradca Králové 40, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026