Protect Trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46805851
DIČ: 2023589711
IČ DPH: SK2023589711
Predmestie 1526/72, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Predmestie 1526/72, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.42
Dátum vzniku: 29. 8. 2012
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 9. 2012
Spisová značka: Sro/29964/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Miroslav Lipovský od 29. 8. 2012
    konateľspoločník
  • Ondrej Zelenka od 29. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Protect Trade s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 352,2 tis. €.

352,2 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
352,3 tis. €
Celkové výnosy
373,3 tis. €
Aktíva
75,5 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
22,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,7 tis., 2022 12,7 tis., 2023 21,3 tis., 2024 4,4 tis., 2025 −1,9 tis.202124,7 tis.202212,7 tis.202321,3 tis.20244,4 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 297,5 tis., 2022 361,3 tis., 2023 355,2 tis., 2024 349,1 tis., 2025 352,2 tis.2021297,5 tis.2022361,3 tis.2023355,2 tis.2024349,1 tis.2025352,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 352,2 tis. € -1,9 tis. €
2024 349,1 tis. € 4,4 tis. €
2023 355,2 tis. € 21,3 tis. €
2022 361,3 tis. € 12,7 tis. €
2021 297,5 tis. € 24,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok261,5 tis. €
  • Zásoby48,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,2 tis. €
  • Finančné účty47,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie127 €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov65,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,9 tis. €
  • Rezervy738 €
  • Dlhodobé záväzky810 €
  • Krátkodobé záväzky58,0 tis. €
  • Bankové úvery238,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Protect Trade s.r.o. v konkurze?

Protect Trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Protect Trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Protect Trade s.r.o. tržby 352,2 tis. €.

Je firma Protect Trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Protect Trade s.r.o. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je Protect Trade s.r.o. platiteľom DPH?

Protect Trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Protect Trade s.r.o. sídli?

Protect Trade s.r.o. má sídlo na adrese Predmestie 1526/72, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026