LS Entertainment, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46804978
DIČ: 2023585509
IČ DPH: SK2023585509
Budovateľská 183/67, Most pri Bratislave

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 183/67, Most pri Bratislave Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 23. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2023
Spisová značka: Sro/83543/B
Predmet podnikania (výber): Výroba pekárských a cukrárenských výrobkov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Sečkár od 28. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LS Entertainment, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 117,0 tis. €.

117,0 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
117,3 tis. €
Celkové výnosy
334,2 tis. €
Aktíva
43,8 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
13,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −329, 2022 2,5 tis., 2023 6,0 tis., 2024 3,4 tis., 2025 3,8 tis.2021−32920222,5 tis.20236,0 tis.20243,4 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 tis., 2022 21,0 tis., 2023 76,3 tis., 2024 105,8 tis., 2025 117,0 tis.20211,9 tis.202221,0 tis.202376,3 tis.2024105,8 tis.2025117,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,0 tis. € 3,8 tis. €
2024 105,8 tis. € 3,4 tis. €
2023 76,3 tis. € 6,0 tis. €
2022 21,0 tis. € 2,5 tis. €
2021 1,9 tis. € -329 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok231,3 tis. €
  • Zásoby76,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty21,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy45,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-10,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LS Entertainment, s. r. o. v konkurze?

LS Entertainment, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LS Entertainment, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LS Entertainment, s. r. o. tržby 117,0 tis. €.

Je firma LS Entertainment, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LS Entertainment, s. r. o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je LS Entertainment, s. r. o. platiteľom DPH?

LS Entertainment, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LS Entertainment, s. r. o. sídli?

LS Entertainment, s. r. o. má sídlo na adrese Budovateľská 183/67, Most pri Bratislave, 900 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026