CAMPOS SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46801227
DIČ: 2023608730
IČ DPH: SK2023608730
Koniarovce 207, Koniarovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Koniarovce 207, Koniarovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 18. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2015
Spisová značka: Sro/32634/N
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Hupka od 18. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť CAMPOS SK s.r.o. v roku 2024 znížila stratu o 100 % na 8 € a tržby jej narástli o 321 % na 33,5 tis. €.

33,5 tis. €
Tržby
8 €
Strata
18,2 tis. €
Aktíva
17,3 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 4,0 tis., 2021 1,3 tis., 2022 −1,8 tis., 2023 −3,4 tis., 2024 −820204,0 tis.20211,3 tis.2022−1,8 tis.2023−3,4 tis.2024−8
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 40,9 tis., 2021 42,0 tis., 2022 38,6 tis., 2023 8,0 tis., 2024 33,5 tis.202040,9 tis.202142,0 tis.202238,6 tis.20238,0 tis.202433,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 33,5 tis. € -8 €
2023 8,0 tis. € -3,4 tis. €
2022 38,6 tis. € -1,8 tis. €
2021 42,0 tis. € 1,3 tis. €
2020 40,9 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie17,3 tis. €
  • Záväzky878 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CAMPOS SK s.r.o. v konkurze?

CAMPOS SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CAMPOS SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala CAMPOS SK s.r.o. tržby 33,5 tis. €.

Je firma CAMPOS SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 CAMPOS SK s.r.o. vykázala stratu 8 €.

Je CAMPOS SK s.r.o. platiteľom DPH?

CAMPOS SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CAMPOS SK s.r.o. sídli?

CAMPOS SK s.r.o. má sídlo na adrese Koniarovce 207, Koniarovce, 956 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026