MAWOOD s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46799974
DIČ: 2023601217
IČ DPH: SK2023601217
Bašťovanského 11, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bašťovanského 11, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 22. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 2. 2014
Spisová značka: Sro/30458/V
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; prípravné práce k realizácii stavby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Onderko od 22. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAWOOD s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 15,7 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 205,4 tis. €.

205,4 tis. €
Tržby
15,7 tis. €
Zisk
145,2 tis. €
Aktíva
76,7 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,8 tis., 2022 12,5 tis., 2023 12,0 tis., 2024 10,8 tis., 2025 15,7 tis.202110,8 tis.202212,5 tis.202312,0 tis.202410,8 tis.202515,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,0 tis., 2022 111,4 tis., 2023 134,2 tis., 2024 203,4 tis., 2025 205,4 tis.2021101,0 tis.2022111,4 tis.2023134,2 tis.2024203,4 tis.2025205,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 205,4 tis. € 15,7 tis. €
2024 203,4 tis. € 10,8 tis. €
2023 134,2 tis. € 12,0 tis. €
2022 111,4 tis. € 12,5 tis. €
2021 101,0 tis. € 10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie76,7 tis. €
  • Záväzky68,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAWOOD s.r.o. v konkurze?

MAWOOD s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAWOOD s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAWOOD s.r.o. tržby 205,4 tis. €.

Je firma MAWOOD s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAWOOD s.r.o. dosiahla zisk 15,7 tis. €.

Je MAWOOD s.r.o. platiteľom DPH?

MAWOOD s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAWOOD s.r.o. sídli?

MAWOOD s.r.o. má sídlo na adrese Bašťovanského 11, Košice, 040 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026