SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46798811
DIČ: 2023582561
IČ DPH: SK2023582561
Ulica Československej armády 24, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Československej armády 24, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 18. 8. 2012
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 10. 2012
Spisová značka: Sro/22756/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prevádzkovanie trechnickej služby, projektovanie, montáž, údržba, revízie a oprava zabezpečovacích systémov a poplach…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Sabon od 18. 8. 2012
    konateľ
  • KERBEROS SECURITY s.r.o. od 1. 8. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 299 % na 12,9 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 638,2 tis. €.

638,2 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
669,2 tis. €
Celkové výnosy
402,1 tis. €
Aktíva
247,8 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
89,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 351,7 tis., 2021 365,7 tis., 2022 139, 2023 3,2 tis., 2024 12,9 tis.2020351,7 tis.2021365,7 tis.202213920233,2 tis.202412,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 811,7 tis., 2021 844,1 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 638,2 tis.2020811,7 tis.2021844,1 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.2024638,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2020 811,7 tis., 2021 943,0 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 669,2 tis.2020811,7 tis.2021943,0 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.2024669,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2020 84,3 tis., 2021 97,2 tis., 2022 2,9 tis., 2023 1,8 tis., 2024 3,8 tis.202084,3 tis.202197,2 tis.20222,9 tis.20231,8 tis.20243,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 638,2 tis. € 12,9 tis. €
2023 1,2 mil. € 3,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 139 €
2021 844,1 tis. € 365,7 tis. €
2020 811,7 tis. € 351,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok281,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky90,7 tis. €
  • Finančné účty26,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov125,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky79,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky73,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie87 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. v konkurze?

SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. tržby 638,2 tis. €.

Je firma SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. platiteľom DPH?

SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. sídli?

SCYLLA SECURITY SERVIS s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Československej armády 24, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026