Kapustáreň s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46791108
DIČ: 2023585454
IČ DPH: SK2023585454
Poštová 80, Bernolákovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poštová 80, Bernolákovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.31
Dátum vzniku: 8. 8. 2012
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 10. 2012
Spisová značka: Sro/83279/B
Predmet podnikania (výber): Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny; výroba chuťových prísad a korenín; výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Kesjarová od 8. 8. 2012
    konateľ
  • Pavol Kesjar od 8. 8. 2012
    konateľspoločník
  • Pavla Káčerová od 9. 2. 2023
    spoločník
  • Radana Chumchalová od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kapustáreň s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 162,9 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
162,9 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
766,6 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
22,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,7 tis., 2022 59,6 tis., 2023 99,1 tis., 2024 200,6 tis., 2025 162,9 tis.202184,7 tis.202259,6 tis.202399,1 tis.2024200,6 tis.2025162,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,2 mil.20211,5 mil.20221,6 mil.20231,9 mil.20242,1 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 162,9 tis. €
2024 2,1 mil. € 200,6 tis. €
2023 1,9 mil. € 99,1 tis. €
2022 1,6 mil. € 59,6 tis. €
2021 1,5 mil. € 84,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok817,8 tis. €
  • Zásoby21,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky286,3 tis. €
  • Finančné účty97,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov592,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie162,9 tis. €
  • Rezervy27,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky430,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kapustáreň s.r.o. v konkurze?

Kapustáreň s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kapustáreň s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kapustáreň s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma Kapustáreň s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kapustáreň s.r.o. dosiahla zisk 162,9 tis. €.

Je Kapustáreň s.r.o. platiteľom DPH?

Kapustáreň s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kapustáreň s.r.o. sídli?

Kapustáreň s.r.o. má sídlo na adrese Poštová 80, Bernolákovo, 900 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026