Kontúr & partner s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46790438
DIČ: 2023573904
IČ DPH: SK2023573904
Konečná 2, Ivanka pri Nitre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konečná 2, Ivanka pri Nitre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.30
Dátum vzniku: 11. 8. 2012
Základné imanie: 188,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 8. 2014
Spisová značka: Sro/32332/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martina Kontúr od 11. 8. 2012
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Kontúr od 18. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kontúr & partner s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 73,0 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 917,8 tis. €.

917,8 tis. €
Tržby
73,0 tis. €
Zisk
932,2 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
662,6 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
62,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 75,9 tis., 2022 117,9 tis., 2023 101,0 tis., 2024 109,2 tis., 2025 73,0 tis.202175,9 tis.2022117,9 tis.2023101,0 tis.2024109,2 tis.202573,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 660,9 tis., 2022 941,0 tis., 2023 854,2 tis., 2024 891,1 tis., 2025 917,8 tis.2021660,9 tis.2022941,0 tis.2023854,2 tis.2024891,1 tis.2025917,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 917,8 tis. € 73,0 tis. €
2024 891,1 tis. € 109,2 tis. €
2023 854,2 tis. € 101,0 tis. €
2022 941,0 tis. € 117,9 tis. €
2021 660,9 tis. € 75,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok284,1 tis. €
  • Zásoby47,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky31,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky169,2 tis. €
  • Finančné účty477,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie747 €

Pasíva

  • Základné imanie188,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov401,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie73,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky31,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky170,3 tis. €
  • Bankové úvery146,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kontúr & partner s.r.o. v konkurze?

Kontúr & partner s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kontúr & partner s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kontúr & partner s.r.o. tržby 917,8 tis. €.

Je firma Kontúr & partner s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kontúr & partner s.r.o. dosiahla zisk 73,0 tis. €.

Je Kontúr & partner s.r.o. platiteľom DPH?

Kontúr & partner s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kontúr & partner s.r.o. sídli?

Kontúr & partner s.r.o. má sídlo na adrese Konečná 2, Ivanka pri Nitre, 951 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026