D.V. arch, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46781331
DIČ: 2023610347
IČ DPH: SK2023610347
Ružinovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružinovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 3. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2015
Spisová značka: Sro/83195/B
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb - architektúra …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Danuša Vyskočová od 3. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť D.V. arch, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 134 % na 4,6 tis. € a tržby jej narástli o 55 % na 9,3 tis. €.

9,3 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
76,4 tis. €
Aktíva
68,1 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,6 tis., 2022 12,3 tis., 2023 267, 2024 1,9 tis., 2025 4,6 tis.2021−7,6 tis.202212,3 tis.202326720241,9 tis.20254,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,8 tis., 2022 27,6 tis., 2023 19,4 tis., 2024 6,0 tis., 2025 9,3 tis.202114,8 tis.202227,6 tis.202319,4 tis.20246,0 tis.20259,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,3 tis. € 4,6 tis. €
2024 6,0 tis. € 1,9 tis. €
2023 19,4 tis. € 267 €
2022 27,6 tis. € 12,3 tis. €
2021 14,8 tis. € -7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,1 tis. €
  • Záväzky8,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma D.V. arch, s. r. o. v konkurze?

D.V. arch, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma D.V. arch, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala D.V. arch, s. r. o. tržby 9,3 tis. €.

Je firma D.V. arch, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 D.V. arch, s. r. o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je D.V. arch, s. r. o. platiteľom DPH?

D.V. arch, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma D.V. arch, s. r. o. sídli?

D.V. arch, s. r. o. má sídlo na adrese Ružinovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026