JUMART, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46778071
DIČ: 2023583760
Partizánska 61, Detva

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 61, Detva Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 9. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22702/S
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martina Faguľová od 9. 8. 2012
    konateľspoločník
  • Juraj Faguľa od 9. 8. 2012
    konateľspoločník
  • Oľga Kozelková od 21. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMART, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 1,5 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 46,9 tis. €.

46,9 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Zisk
19,5 tis. €
Aktíva
18,7 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 685, 2022 956, 2023 1,0 tis., 2024 2,3 tis., 2025 1,5 tis.2021685202295620231,0 tis.20242,3 tis.20251,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,4 tis., 2022 47,4 tis., 2023 49,4 tis., 2024 40,6 tis., 2025 46,9 tis.202156,4 tis.202247,4 tis.202349,4 tis.202440,6 tis.202546,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,9 tis. € 1,5 tis. €
2024 40,6 tis. € 2,3 tis. €
2023 49,4 tis. € 1,0 tis. €
2022 47,4 tis. € 956 €
2021 56,4 tis. € 685 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,7 tis. €
  • Záväzky826 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMART, s.r.o. v konkurze?

JUMART, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUMART, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUMART, s.r.o. tržby 46,9 tis. €.

Je firma JUMART, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMART, s.r.o. dosiahla zisk 1,5 tis. €.

Kde firma JUMART, s.r.o. sídli?

JUMART, s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 61, Detva, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026