G-Automation s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46770470
DIČ: 2023576797
IČ DPH: SK2023576797
A. Sládkoviča 67/641, Nová Dubnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Sládkoviča 67/641, Nová Dubnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 14. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 9. 2012
Spisová značka: Sro/26749/R
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Oľga Gézeová od 14. 8. 2012
    konateľ
  • Ing. RNDr. Jozef Géze od 6. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G-Automation s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 50,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 559,1 tis. €.

559,1 tis. €
Tržby
50,8 tis. €
Zisk
561,2 tis. €
Celkové výnosy
205,9 tis. €
Aktíva
204,5 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
23,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 34,1 tis., 2023 71,8 tis., 2024 54,8 tis., 2025 50,8 tis.202118,2 tis.202234,1 tis.202371,8 tis.202454,8 tis.202550,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 260,1 tis., 2022 416,5 tis., 2023 530,9 tis., 2024 547,0 tis., 2025 559,1 tis.2021260,1 tis.2022416,5 tis.2023530,9 tis.2024547,0 tis.2025559,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 559,1 tis. € 50,8 tis. €
2024 547,0 tis. € 54,8 tis. €
2023 530,9 tis. € 71,8 tis. €
2022 416,5 tis. € 34,1 tis. €
2021 260,1 tis. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok67,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,4 tis. €
  • Finančné účty65,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov148,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie50,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G-Automation s. r. o. v konkurze?

G-Automation s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G-Automation s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G-Automation s. r. o. tržby 559,1 tis. €.

Je firma G-Automation s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G-Automation s. r. o. dosiahla zisk 50,8 tis. €.

Je G-Automation s. r. o. platiteľom DPH?

G-Automation s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G-Automation s. r. o. sídli?

G-Automation s. r. o. má sídlo na adrese A. Sládkoviča 67/641, Nová Dubnica, 018 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026