TravnikServis s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46769293
DIČ: 2023577369
IČ DPH: SK2023577369
Školská 268, Rovinka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 268, Rovinka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 28. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/83041/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; výrova výrobkov z gumy a výrobkov z plastov; výkopové a zemné práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Tichý od 28. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TravnikServis s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 345 % na 60,2 tis. € a tržby jej klesli o 70 % na 68,8 tis. €.

68,8 tis. €
Tržby
60,2 tis. €
Strata
111,4 tis. €
Aktíva
42,8 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 6,7 tis., 2023 82,3 tis., 2024 −13,5 tis., 2025 −60,2 tis.20212,4 tis.20226,7 tis.202382,3 tis.2024−13,5 tis.2025−60,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 360,2 tis., 2022 283,1 tis., 2023 417,2 tis., 2024 228,6 tis., 2025 68,8 tis.2021360,2 tis.2022283,1 tis.2023417,2 tis.2024228,6 tis.202568,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,8 tis. € -60,2 tis. €
2024 228,6 tis. € -13,5 tis. €
2023 417,2 tis. € 82,3 tis. €
2022 283,1 tis. € 6,7 tis. €
2021 360,2 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,8 tis. €
  • Záväzky68,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TravnikServis s. r. o. v konkurze?

TravnikServis s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TravnikServis s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TravnikServis s. r. o. tržby 68,8 tis. €.

Je firma TravnikServis s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TravnikServis s. r. o. vykázala stratu 60,2 tis. €.

Je TravnikServis s. r. o. platiteľom DPH?

TravnikServis s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TravnikServis s. r. o. sídli?

TravnikServis s. r. o. má sídlo na adrese Školská 268, Rovinka, 900 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026