JLO Consulting, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46761551
DIČ: 2023579778
IČ DPH: SK2023579778
Trnavská cesta 159/30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 159/30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 3. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2012
Spisová značka: Sro/83182/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Zuzana Lott od 31. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JLO Consulting, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 61 % na 257,4 tis. €.

257,4 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Strata
260,7 tis. €
Celkové výnosy
192,8 tis. €
Aktíva
139,8 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 35,8 tis., 2023 53,4 tis., 2024 628, 2025 −1,1 tis.20212,8 tis.202235,8 tis.202353,4 tis.20246282025−1,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 180,9 tis., 2022 402,4 tis., 2023 856,5 tis., 2024 662,9 tis., 2025 257,4 tis.2021180,9 tis.2022402,4 tis.2023856,5 tis.2024662,9 tis.2025257,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 257,4 tis. € -1,1 tis. €
2024 662,9 tis. € 628 €
2023 856,5 tis. € 53,4 tis. €
2022 402,4 tis. € 35,8 tis. €
2021 180,9 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky16,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky125,9 tis. €
  • Finančné účty11,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov135,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JLO Consulting, s.r.o. v konkurze?

JLO Consulting, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JLO Consulting, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JLO Consulting, s.r.o. tržby 257,4 tis. €.

Je firma JLO Consulting, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JLO Consulting, s.r.o. vykázala stratu 1,1 tis. €.

Je JLO Consulting, s.r.o. platiteľom DPH?

JLO Consulting, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JLO Consulting, s.r.o. sídli?

JLO Consulting, s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 159/30, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026