RC - MONTAGGI, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46761365
DIČ: 2023561683
IČ DPH: SK2023561683
Sklárska 580/33, Poltár

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sklárska 580/33, Poltár Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 19. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 8. 2012
Spisová značka: Sro/22563/S
Predmet podnikania (výber): výstavba, montáž, inštalácia prenosných veľtržných stánkov a konštrukcií pre rôzne udalosti a zariaďovanie interiérov…; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Cibuľa od 19. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť RC - MONTAGGI, s.r.o. v roku 2018 znížila zisk o 46 % na 37,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 206,4 tis. €.

206,4 tis. €
Tržby
37,1 tis. €
Zisk
303,7 tis. €
Aktíva
217,5 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 4,6 tis., 2015 24,3 tis., 2016 57,9 tis., 2017 69,0 tis., 2018 37,1 tis.20144,6 tis.201524,3 tis.201657,9 tis.201769,0 tis.201837,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 205,2 tis., 2015 220,4 tis., 2016 229,7 tis., 2017 230,0 tis., 2018 206,4 tis.2014205,2 tis.2015220,4 tis.2016229,7 tis.2017230,0 tis.2018206,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 206,4 tis. € 37,1 tis. €
2017 230,0 tis. € 69,0 tis. €
2016 229,7 tis. € 57,9 tis. €
2015 220,4 tis. € 24,3 tis. €
2014 205,2 tis. € 4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie217,5 tis. €
  • Záväzky86,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RC - MONTAGGI, s.r.o. v konkurze?

RC - MONTAGGI, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RC - MONTAGGI, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala RC - MONTAGGI, s.r.o. tržby 206,4 tis. €.

Je firma RC - MONTAGGI, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 RC - MONTAGGI, s.r.o. dosiahla zisk 37,1 tis. €.

Je RC - MONTAGGI, s.r.o. platiteľom DPH?

RC - MONTAGGI, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RC - MONTAGGI, s.r.o. sídli?

RC - MONTAGGI, s.r.o. má sídlo na adrese Sklárska 580/33, Poltár, 987 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026