Montáž CS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46758071
DIČ: 2023581043
IČ DPH: SK2023581043
Kamenná 14, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenná 14, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 17. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 10. 2012
Spisová značka: Sro/57203/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Šmárik od 17. 8. 2012
    konateľ
  • JUDr. Pavol Drdák od 9. 6. 2021
    spoločník
  • Petra Šmáriková od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Montáž CS, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 109,8 tis. €.

109,8 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
92,3 tis. €
Aktíva
38,7 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 9,3 tis., 2023 2,8 tis., 2024 −8,9 tis., 2025 3,1 tis.20212,1 tis.20229,3 tis.20232,8 tis.2024−8,9 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 83,8 tis., 2022 161,7 tis., 2023 167,7 tis., 2024 113,0 tis., 2025 109,8 tis.202183,8 tis.2022161,7 tis.2023167,7 tis.2024113,0 tis.2025109,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 109,8 tis. € 3,1 tis. €
2024 113,0 tis. € -8,9 tis. €
2023 167,7 tis. € 2,8 tis. €
2022 161,7 tis. € 9,3 tis. €
2021 83,8 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,7 tis. €
  • Záväzky53,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Montáž CS, s.r.o. v konkurze?

Montáž CS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Montáž CS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Montáž CS, s.r.o. tržby 109,8 tis. €.

Je firma Montáž CS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Montáž CS, s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je Montáž CS, s.r.o. platiteľom DPH?

Montáž CS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Montáž CS, s.r.o. sídli?

Montáž CS, s.r.o. má sídlo na adrese Kamenná 14, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026