ATELIER 22 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46756281
DIČ: 2023624185
IČ DPH: SK2023624185
Vazovova 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vazovova 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.12
Dátum vzniku: 23. 10. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/108949/B
Predmet podnikania (výber): polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; reprodukčné práce - plotre; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Robert Kot od 23. 10. 2012
    konateľspoločník
  • Ing. Jana Kotová od 20. 1. 2016
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATELIER 22 s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,4 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 760 €.

760 €
Tržby
1,4 tis. €
Strata
18,6 tis. €
Aktíva
17,3 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 1,9 tis., 2023 412, 2024 26, 2025 −1,4 tis.20213,5 tis.20221,9 tis.20234122024262025−1,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,7 tis., 2022 3,4 tis., 2023 3,6 tis., 2024 3,1 tis., 2025 76020214,7 tis.20223,4 tis.20233,6 tis.20243,1 tis.2025760
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 760 € -1,4 tis. €
2024 3,1 tis. € 26 €
2023 3,6 tis. € 412 €
2022 3,4 tis. € 1,9 tis. €
2021 4,7 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,3 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATELIER 22 s.r.o. v konkurze?

ATELIER 22 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATELIER 22 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATELIER 22 s.r.o. tržby 760 €.

Je firma ATELIER 22 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATELIER 22 s.r.o. vykázala stratu 1,4 tis. €.

Je ATELIER 22 s.r.o. platiteľom DPH?

ATELIER 22 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATELIER 22 s.r.o. sídli?

ATELIER 22 s.r.o. má sídlo na adrese Vazovova 15, Bratislava, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026