2 be free, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46754857
DIČ: 2023562024
IČ DPH: SK2023562024
Kostolná pri Dunaji 114, Kostolná pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná pri Dunaji 114, Kostolná pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 11. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2012
Spisová značka: Sro/104446/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Durayová od 27. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2 be free, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 5,6 tis. € a tržby jej ostali na 35,5 tis. €.

35,5 tis. €
Tržby
5,6 tis. €
Zisk
17,2 tis. €
Aktíva
7,0 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,3 tis., 2022 1,2 tis., 2023 6,8 tis., 2024 4,4 tis., 2025 5,6 tis.2021−4,3 tis.20221,2 tis.20236,8 tis.20244,4 tis.20255,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,8 tis., 2022 18,9 tis., 2023 29,1 tis., 2024 35,6 tis., 2025 35,5 tis.20219,8 tis.202218,9 tis.202329,1 tis.202435,6 tis.202535,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,5 tis. € 5,6 tis. €
2024 35,6 tis. € 4,4 tis. €
2023 29,1 tis. € 6,8 tis. €
2022 18,9 tis. € 1,2 tis. €
2021 9,8 tis. € -4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,0 tis. €
  • Záväzky10,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2 be free, s.r.o. v konkurze?

2 be free, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2 be free, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2 be free, s.r.o. tržby 35,5 tis. €.

Je firma 2 be free, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2 be free, s.r.o. dosiahla zisk 5,6 tis. €.

Je 2 be free, s.r.o. platiteľom DPH?

2 be free, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2 be free, s.r.o. sídli?

2 be free, s.r.o. má sídlo na adrese Kostolná pri Dunaji 114, Kostolná pri Dunaji, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026