MEDLA STAV, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46754377
DIČ: 2023577446
IČ DPH: SK2023577446
Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1574/2, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1574/2, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 25. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2013
Spisová značka: Sro/57069/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Medla od 25. 7. 2012
    konateľspoločník
  • Gabriela Bartková od 13. 5. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDLA STAV, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 16,1 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 269,3 tis. €.

269,3 tis. €
Tržby
16,1 tis. €
Zisk
274,1 tis. €
Celkové výnosy
279,6 tis. €
Aktíva
236,5 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 43,7 tis., 2022 16,1 tis., 2023 132,3 tis., 2024 13,9 tis., 2025 16,1 tis.202143,7 tis.202216,1 tis.2023132,3 tis.202413,9 tis.202516,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 267,6 tis., 2022 210,0 tis., 2023 480,2 tis., 2024 252,7 tis., 2025 269,3 tis.2021267,6 tis.2022210,0 tis.2023480,2 tis.2024252,7 tis.2025269,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 269,3 tis. € 16,1 tis. €
2024 252,7 tis. € 13,9 tis. €
2023 480,2 tis. € 132,3 tis. €
2022 210,0 tis. € 16,1 tis. €
2021 267,6 tis. € 43,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,6 tis. €
  • Finančné účty210,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov210,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,3 tis. €
  • Bankové úvery24,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDLA STAV, s. r. o. v konkurze?

MEDLA STAV, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDLA STAV, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDLA STAV, s. r. o. tržby 269,3 tis. €.

Je firma MEDLA STAV, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDLA STAV, s. r. o. dosiahla zisk 16,1 tis. €.

Je MEDLA STAV, s. r. o. platiteľom DPH?

MEDLA STAV, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEDLA STAV, s. r. o. sídli?

MEDLA STAV, s. r. o. má sídlo na adrese Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1574/2, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026