KUBO LC, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46752668
DIČ: 2023562541
IČ DPH: SK2023562541
Poľná 7/413, Tomášovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poľná 7/413, Tomášovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 24. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2013
Spisová značka: Sro/22592/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Bobáľ od 24. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KUBO LC, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 97 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 239,3 tis. €.

239,3 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
239,3 tis. €
Celkové výnosy
54,9 tis. €
Aktíva
-6,7 tis. €
Vlastné imanie
112 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 718, 2022 59, 2023 636, 2024 3,1 tis., 2025 6,0 tis.2021718202259202363620243,1 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 205,2 tis., 2022 196,7 tis., 2023 207,9 tis., 2024 228,5 tis., 2025 239,3 tis.2021205,2 tis.2022196,7 tis.2023207,9 tis.2024228,5 tis.2025239,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 239,3 tis. € 6,0 tis. €
2024 228,5 tis. € 3,1 tis. €
2023 207,9 tis. € 636 €
2022 196,7 tis. € 59 €
2021 205,2 tis. € 718 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,7 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,3 tis. €
  • Finančné účty26,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy15,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-33,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KUBO LC, s.r.o. v konkurze?

KUBO LC, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KUBO LC, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KUBO LC, s.r.o. tržby 239,3 tis. €.

Je firma KUBO LC, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KUBO LC, s.r.o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je KUBO LC, s.r.o. platiteľom DPH?

KUBO LC, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KUBO LC, s.r.o. sídli?

KUBO LC, s.r.o. má sídlo na adrese Poľná 7/413, Tomášovce, 985 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026