Pureway, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46750649
DIČ: 2023573816
IČ DPH: SK2023573816
Sučianska 29, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sučianska 29, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 14. 8. 2012
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2013
Spisová značka: Sro/62276/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaj akonečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexander Lilge od 7. 2. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pureway, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 20,0 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 324,5 tis. €.

324,5 tis. €
Tržby
20,0 tis. €
Zisk
326,2 tis. €
Celkové výnosy
195,7 tis. €
Aktíva
29,8 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
19,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,6 tis., 2022 −7,2 tis., 2023 −17,6 tis., 2024 1,2 tis., 2025 20,0 tis.202121,6 tis.2022−7,2 tis.2023−17,6 tis.20241,2 tis.202520,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 249,0 tis., 2022 191,4 tis., 2023 178,2 tis., 2024 244,0 tis., 2025 324,5 tis.2021249,0 tis.2022191,4 tis.2023178,2 tis.2024244,0 tis.2025324,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 275,2 tis., 2022 208,3 tis., 2023 192,6 tis., 2024 251,3 tis., 2025 326,2 tis.2021275,2 tis.2022208,3 tis.2023192,6 tis.2024251,3 tis.2025326,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.20210202202023020241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 324,5 tis. € 20,0 tis. €
2024 244,0 tis. € 1,2 tis. €
2023 178,2 tis. € -17,6 tis. €
2022 191,4 tis. € -7,2 tis. €
2021 249,0 tis. € 21,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,1 tis. €
  • Zásoby108,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,3 tis. €
  • Finančné účty71,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie790 €

Pasíva

  • Vlastné imanie29,8 tis. €
  • Záväzky165,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pureway, s. r. o. v konkurze?

Pureway, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pureway, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pureway, s. r. o. tržby 324,5 tis. €.

Je firma Pureway, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pureway, s. r. o. dosiahla zisk 20,0 tis. €.

Je Pureway, s. r. o. platiteľom DPH?

Pureway, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pureway, s. r. o. sídli?

Pureway, s. r. o. má sídlo na adrese Sučianska 29, Martin, 036 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026