Mototrend s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46739246
DIČ: 2023548065
IČ DPH: SK2023548065
Vlárska 155/45, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlárska 155/45, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 1. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2012
Spisová značka: Sro/26533/R
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; skužby požičovní; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Blaško od 1. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mototrend s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 10,7 tis. € a tržby jej narástli o 72 % na 62,5 tis. €.

62,5 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Zisk
58,5 tis. €
Aktíva
56,6 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −758, 2022 2,0 tis., 2023 1,8 tis., 2024 −4,5 tis., 2025 10,7 tis.2021−75820222,0 tis.20231,8 tis.2024−4,5 tis.202510,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,0 tis., 2022 66,0 tis., 2023 61,8 tis., 2024 36,4 tis., 2025 62,5 tis.202158,0 tis.202266,0 tis.202361,8 tis.202436,4 tis.202562,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,5 tis. € 10,7 tis. €
2024 36,4 tis. € -4,5 tis. €
2023 61,8 tis. € 1,8 tis. €
2022 66,0 tis. € 2,0 tis. €
2021 58,0 tis. € -758 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,6 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mototrend s. r. o. v konkurze?

Mototrend s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mototrend s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mototrend s. r. o. tržby 62,5 tis. €.

Je firma Mototrend s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mototrend s. r. o. dosiahla zisk 10,7 tis. €.

Je Mototrend s. r. o. platiteľom DPH?

Mototrend s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mototrend s. r. o. sídli?

Mototrend s. r. o. má sídlo na adrese Vlárska 155/45, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026