eRuže s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46738576
DIČ: 2023583551
IČ DPH: SK2023583551
Lietavská 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lietavská 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 17. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/83427/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Chachaľák od 29. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť eRuže s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 11,0 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 48,3 tis. €.

48,3 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Zisk
69,6 tis. €
Aktíva
68,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 13,3 tis., 2023 6,6 tis., 2024 8,6 tis., 2025 11,0 tis.202110,0 tis.202213,3 tis.20236,6 tis.20248,6 tis.202511,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,8 tis., 2022 47,4 tis., 2023 49,0 tis., 2024 47,3 tis., 2025 48,3 tis.202131,8 tis.202247,4 tis.202349,0 tis.202447,3 tis.202548,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,3 tis. € 11,0 tis. €
2024 47,3 tis. € 8,6 tis. €
2023 49,0 tis. € 6,6 tis. €
2022 47,4 tis. € 13,3 tis. €
2021 31,8 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,4 tis. €
  • Záväzky1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma eRuže s. r. o. v konkurze?

eRuže s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma eRuže s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala eRuže s. r. o. tržby 48,3 tis. €.

Je firma eRuže s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 eRuže s. r. o. dosiahla zisk 11,0 tis. €.

Je eRuže s. r. o. platiteľom DPH?

eRuže s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma eRuže s. r. o. sídli?

eRuže s. r. o. má sídlo na adrese Lietavská 9, Bratislava, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026