L.T.A.D. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46732497
DIČ: 2023543643
IČ DPH: SK2023543643
Líščie nivy 19, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Líščie nivy 19, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 27. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2023
Spisová značka: Sro/82320/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anh Lam od 10. 4. 2024
    konateľ
  • Hiep Lam od 27. 6. 2012
    konateľspoločník
  • Ngo Thi od 27. 6. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L.T.A.D. s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 73 % na 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 129,2 tis. €.

129,2 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
79,8 tis. €
Aktíva
49,6 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,9 tis., 2022 437, 2023 1,3 tis., 2024 8,5 tis., 2025 14,7 tis.202112,9 tis.202243720231,3 tis.20248,5 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,4 tis., 2022 74,6 tis., 2023 102,2 tis., 2024 115,6 tis., 2025 129,2 tis.202127,4 tis.202274,6 tis.2023102,2 tis.2024115,6 tis.2025129,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 129,2 tis. € 14,7 tis. €
2024 115,6 tis. € 8,5 tis. €
2023 102,2 tis. € 1,3 tis. €
2022 74,6 tis. € 437 €
2021 27,4 tis. € 12,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,6 tis. €
  • Záväzky30,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L.T.A.D. s. r. o. v konkurze?

L.T.A.D. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L.T.A.D. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L.T.A.D. s. r. o. tržby 129,2 tis. €.

Je firma L.T.A.D. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L.T.A.D. s. r. o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je L.T.A.D. s. r. o. platiteľom DPH?

L.T.A.D. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L.T.A.D. s. r. o. sídli?

L.T.A.D. s. r. o. má sídlo na adrese Líščie nivy 19, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026