TAS SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46731041
DIČ: 2023562244
Stará Vajnorská 37, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 37, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/82299/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vedenie účtovníctva; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Veronika Habrmanová od 26. 6. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAS SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 12,1 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 49,7 tis. €.

49,7 tis. €
Tržby
12,1 tis. €
Zisk
25,1 tis. €
Aktíva
17,6 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,4 tis., 2022 19,9 tis., 2023 13,8 tis., 2024 8,8 tis., 2025 12,1 tis.202125,4 tis.202219,9 tis.202313,8 tis.20248,8 tis.202512,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,7 tis., 2022 39,9 tis., 2023 43,7 tis., 2024 46,3 tis., 2025 49,7 tis.202140,7 tis.202239,9 tis.202343,7 tis.202446,3 tis.202549,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,7 tis. € 12,1 tis. €
2024 46,3 tis. € 8,8 tis. €
2023 43,7 tis. € 13,8 tis. €
2022 39,9 tis. € 19,9 tis. €
2021 40,7 tis. € 25,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,6 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAS SK, s. r. o. v konkurze?

TAS SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAS SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAS SK, s. r. o. tržby 49,7 tis. €.

Je firma TAS SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAS SK, s. r. o. dosiahla zisk 12,1 tis. €.

Kde firma TAS SK, s. r. o. sídli?

TAS SK, s. r. o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 37, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026