Sector Safety s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46722149
DIČ: 2023551068
IČ DPH: SK2023551068
Šimonovianska 61, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šimonovianska 61, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 12. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2012
Spisová značka: Sro/26599/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hana Cimermanová od 19. 6. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sector Safety s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 91 % na 448 € a tržby jej narástli o 12 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
448 €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
499,8 tis. €
Aktíva
134,4 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
11,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,4 tis., 2022 −2,9 tis., 2023 3,1 tis., 2024 4,8 tis., 2025 448202129,4 tis.2022−2,9 tis.20233,1 tis.20244,8 tis.2025448
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 608,1 tis., 2022 779,3 tis., 2023 930,5 tis., 2024 1,0 mil., 2025 1,2 mil.2021608,1 tis.2022779,3 tis.2023930,5 tis.20241,0 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 448 €
2024 1,0 mil. € 4,8 tis. €
2023 930,5 tis. € 3,1 tis. €
2022 779,3 tis. € -2,9 tis. €
2021 608,1 tis. € 29,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok159,4 tis. €
  • Zásoby239,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky80,1 tis. €
  • Finančné účty20,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku941 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov128,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie448 €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky63,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky267,7 tis. €
  • Bankové úvery31,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sector Safety s. r. o. v konkurze?

Sector Safety s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sector Safety s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sector Safety s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Sector Safety s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sector Safety s. r. o. dosiahla zisk 448 €.

Je Sector Safety s. r. o. platiteľom DPH?

Sector Safety s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sector Safety s. r. o. sídli?

Sector Safety s. r. o. má sídlo na adrese Šimonovianska 61, Partizánske, 958 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026