Empex SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46712615
DIČ: 2023541311
Nám. A. Hlinku 51, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. A. Hlinku 51, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 21. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/56907/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Podolák od 21. 6. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Empex SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 19,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 48,2 tis. €.

48,2 tis. €
Tržby
19,6 tis. €
Zisk
24,7 tis. €
Aktíva
24,6 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 9,1 tis., 2022 19,2 tis., 2023 18,1 tis., 2024 21,3 tis., 2025 19,6 tis.20209,1 tis.202219,2 tis.202318,1 tis.202421,3 tis.202519,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 28,7 tis., 2022 45,1 tis., 2023 47,2 tis., 2024 49,0 tis., 2025 48,2 tis.202028,7 tis.202245,1 tis.202347,2 tis.202449,0 tis.202548,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,2 tis. € 19,6 tis. €
2024 49,0 tis. € 21,3 tis. €
2023 47,2 tis. € 18,1 tis. €
2022 45,1 tis. € 19,2 tis. €
2020 28,7 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,6 tis. €
  • Záväzky143 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Empex SK, s.r.o. v konkurze?

Empex SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Empex SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Empex SK, s.r.o. tržby 48,2 tis. €.

Je firma Empex SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Empex SK, s.r.o. dosiahla zisk 19,6 tis. €.

Kde firma Empex SK, s.r.o. sídli?

Empex SK, s.r.o. má sídlo na adrese Nám. A. Hlinku 51, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026