A & R Maxim, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46711643
DIČ: 2023540420
IČ DPH: SK2023540420
Demänová 474, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Demänová 474, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46
Dátum vzniku: 10. 6. 1992
Základné imanie: 240,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 7. 2. 2023
Predmet podnikania (výber): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech; - velkoobchod a maloobchod; - zprostředkování obchodu a služeb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Adriána Talmor od 12. 6. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A & R Maxim, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 556 % na 40,2 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 222,7 tis. €.

222,7 tis. €
Tržby
40,2 tis. €
Strata
223,0 tis. €
Celkové výnosy
87,6 tis. €
Aktíva
-8,6 tis. €
Vlastné imanie
110 %
Celková zadlženosť
15,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 11,3 tis., 2023 −434, 2024 −6,1 tis., 2025 −40,2 tis.20213,1 tis.202211,3 tis.2023−4342024−6,1 tis.2025−40,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,1 tis., 2022 56,1 tis., 2023 210,3 tis., 2024 312,3 tis., 2025 222,7 tis.202121,1 tis.202256,1 tis.2023210,3 tis.2024312,3 tis.2025222,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 222,7 tis. € -40,2 tis. €
2024 312,3 tis. € -6,1 tis. €
2023 210,3 tis. € -434 €
2022 56,1 tis. € 11,3 tis. €
2021 21,1 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky141 €
  • Finančné účty87,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy109,2 tis. €
  • Fondy zo zisku240 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-87,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-40,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A & R Maxim, s.r.o. v konkurze?

A & R Maxim, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A & R Maxim, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A & R Maxim, s.r.o. tržby 222,7 tis. €.

Je firma A & R Maxim, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A & R Maxim, s.r.o. vykázala stratu 40,2 tis. €.

Je A & R Maxim, s.r.o. platiteľom DPH?

A & R Maxim, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A & R Maxim, s.r.o. sídli?

A & R Maxim, s.r.o. má sídlo na adrese Demänová 474, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026