3Mages Production s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46709282
DIČ: 2023552553
IČ DPH: SK2023552553
Záhradnícka 60, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 60, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.11
Dátum vzniku: 13. 6. 2012
Základné imanie: 33,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 8. 2012
Spisová značka: Sro/82073/B
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; reklamné a marketingové služby; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Ambrus od 13. 6. 2012
    konateľ
  • 3Mages Animációs Stúdió Korlátolt Felelősségű Társaság od 27. 7. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 3Mages Production s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 21,0 tis. € a tržby jej klesli o 87 % na 20,9 tis. €.

20,9 tis. €
Tržby
21,0 tis. €
Strata
56,9 tis. €
Aktíva
41,3 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,3 tis., 2022 8,2 tis., 2023 39,4 tis., 2024 17,9 tis., 2025 −21,0 tis.2021−5,3 tis.20228,2 tis.202339,4 tis.202417,9 tis.2025−21,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 454,7 tis., 2022 455,1 tis., 2023 645,8 tis., 2024 164,1 tis., 2025 20,9 tis.2021454,7 tis.2022455,1 tis.2023645,8 tis.2024164,1 tis.202520,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,9 tis. € -21,0 tis. €
2024 164,1 tis. € 17,9 tis. €
2023 645,8 tis. € 39,4 tis. €
2022 455,1 tis. € 8,2 tis. €
2021 454,7 tis. € -5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,3 tis. €
  • Záväzky15,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 3Mages Production s. r. o. v konkurze?

3Mages Production s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 3Mages Production s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 3Mages Production s. r. o. tržby 20,9 tis. €.

Je firma 3Mages Production s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 3Mages Production s. r. o. vykázala stratu 21,0 tis. €.

Je 3Mages Production s. r. o. platiteľom DPH?

3Mages Production s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 3Mages Production s. r. o. sídli?

3Mages Production s. r. o. má sídlo na adrese Záhradnícka 60, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026