H2M Ateliér s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46706917
DIČ: 2023537472
Lesné 6, Lesné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lesné 6, Lesné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 15. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/30077/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Martin Hakoš od 15. 6. 2012
    konateľspoločník
  • PaedDr. Monika Hakošová od 2. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H2M Ateliér s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 123 % na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 17,5 tis. €.

17,5 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
27,9 tis. €
Aktíva
18,7 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 128, 2022 141, 2023 586, 2024 1,2 tis., 2025 2,6 tis.20211282022141202358620241,2 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,4 tis., 2022 8,6 tis., 2023 22,4 tis., 2024 16,0 tis., 2025 17,5 tis.20218,4 tis.20228,6 tis.202322,4 tis.202416,0 tis.202517,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,5 tis. € 2,6 tis. €
2024 16,0 tis. € 1,2 tis. €
2023 22,4 tis. € 586 €
2022 8,6 tis. € 141 €
2021 8,4 tis. € 128 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,7 tis. €
  • Záväzky9,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H2M Ateliér s.r.o. v konkurze?

H2M Ateliér s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H2M Ateliér s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H2M Ateliér s.r.o. tržby 17,5 tis. €.

Je firma H2M Ateliér s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H2M Ateliér s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma H2M Ateliér s.r.o. sídli?

H2M Ateliér s.r.o. má sídlo na adrese Lesné 6, Lesné, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026