PM Projekt, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46706810
DIČ: 2023532896
IČ DPH: SK2023532896
Radničné nám. 5/C, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radničné nám. 5/C, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 13. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2012
Spisová značka: Sro/82063/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Melichar od 13. 6. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PM Projekt, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 35 % na 49,8 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 271,8 tis. €.

271,8 tis. €
Tržby
49,8 tis. €
Zisk
281,5 tis. €
Celkové výnosy
142,0 tis. €
Aktíva
136,3 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
34,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,2 tis., 2022 26,0 tis., 2023 83,4 tis., 2024 36,9 tis., 2025 49,8 tis.20217,2 tis.202226,0 tis.202383,4 tis.202436,9 tis.202549,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 196,4 tis., 2022 291,1 tis., 2023 341,0 tis., 2024 358,8 tis., 2025 271,8 tis.2021196,4 tis.2022291,1 tis.2023341,0 tis.2024358,8 tis.2025271,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 271,8 tis. € 49,8 tis. €
2024 358,8 tis. € 36,9 tis. €
2023 341,0 tis. € 83,4 tis. €
2022 291,1 tis. € 26,0 tis. €
2021 196,4 tis. € 7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok89,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,5 tis. €
  • Finančné účty45,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku884 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov80,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM Projekt, s. r. o. v konkurze?

PM Projekt, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM Projekt, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PM Projekt, s. r. o. tržby 271,8 tis. €.

Je firma PM Projekt, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PM Projekt, s. r. o. dosiahla zisk 49,8 tis. €.

Je PM Projekt, s. r. o. platiteľom DPH?

PM Projekt, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PM Projekt, s. r. o. sídli?

PM Projekt, s. r. o. má sídlo na adrese Radničné nám. 5/C, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026