Kožár Spiš s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46704761
DIČ: 2023547174
IČ DPH: SK2023547174
Spišská 400/8, Spišské Vlachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Spišská 400/8, Spišské Vlachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 6. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 7. 2025
Spisová značka: Sro/29986/V
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Miroslav Kožár od 29. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Vladimíra Kožárová od 29. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kožár Spiš s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 860 € a tržby jej klesli o 2 % na 128,9 tis. €.

128,9 tis. €
Tržby
860 €
Zisk
79,8 tis. €
Aktíva
11,0 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 1,7 tis., 2023 2,6 tis., 2024 2,0 tis., 2025 86020213,9 tis.20221,7 tis.20232,6 tis.20242,0 tis.2025860
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,9 tis., 2022 84,1 tis., 2023 82,6 tis., 2024 131,3 tis., 2025 128,9 tis.202155,9 tis.202284,1 tis.202382,6 tis.2024131,3 tis.2025128,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 128,9 tis. € 860 €
2024 131,3 tis. € 2,0 tis. €
2023 82,6 tis. € 2,6 tis. €
2022 84,1 tis. € 1,7 tis. €
2021 55,9 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,0 tis. €
  • Záväzky68,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kožár Spiš s. r. o. v konkurze?

Kožár Spiš s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kožár Spiš s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kožár Spiš s. r. o. tržby 128,9 tis. €.

Je firma Kožár Spiš s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kožár Spiš s. r. o. dosiahla zisk 860 €.

Je Kožár Spiš s. r. o. platiteľom DPH?

Kožár Spiš s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kožár Spiš s. r. o. sídli?

Kožár Spiš s. r. o. má sídlo na adrese Spišská 400/8, Spišské Vlachy, 053 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026