Fabrika SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46698221
DIČ: 2023540431
IČ DPH: SK2023540431
Čerenčianska 2778, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čerenčianska 2778, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 2. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 7. 2012
Spisová značka: Sro/34589/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Csaba Kusza od 3. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fabrika SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 38,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
38,8 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
433,6 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
29,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,8 tis., 2022 64,0 tis., 2023 91,0 tis., 2024 668, 2025 38,8 tis.202189,8 tis.202264,0 tis.202391,0 tis.2024668202538,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,5 mil.20211,8 mil.20221,6 mil.20231,6 mil.20241,5 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 38,8 tis. €
2024 1,5 mil. € 668 €
2023 1,6 mil. € 91,0 tis. €
2022 1,6 mil. € 64,0 tis. €
2021 1,8 mil. € 89,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok730,8 tis. €
  • Zásoby306,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky134,6 tis. €
  • Finančné účty114,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy20,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov368,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,8 tis. €
  • Rezervy4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky447,0 tis. €
  • Bankové úvery359,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie39,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fabrika SK s. r. o. v konkurze?

Fabrika SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fabrika SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fabrika SK s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Fabrika SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fabrika SK s. r. o. dosiahla zisk 38,8 tis. €.

Je Fabrika SK s. r. o. platiteľom DPH?

Fabrika SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fabrika SK s. r. o. sídli?

Fabrika SK s. r. o. má sídlo na adrese Čerenčianska 2778, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026