Abestway 9, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46697543
DIČ: 2023526351
IČ DPH: SK2023526351
Holubyho 47, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Holubyho 47, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.75
Dátum vzniku: 29. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/83405/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tuan Bui Anh od 8. 6. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Abestway 9, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 5,3 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 280,5 tis. €.

280,5 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Zisk
280,5 tis. €
Celkové výnosy
73,3 tis. €
Aktíva
10,3 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
33,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 3,1 tis., 2023 4,2 tis., 2024 4,3 tis., 2025 5,3 tis.20212,3 tis.20223,1 tis.20234,2 tis.20244,3 tis.20255,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,9 tis., 2022 122,8 tis., 2023 208,3 tis., 2024 210,9 tis., 2025 280,5 tis.202159,9 tis.2022122,8 tis.2023208,3 tis.2024210,9 tis.2025280,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 280,5 tis. € 5,3 tis. €
2024 210,9 tis. € 4,3 tis. €
2023 208,3 tis. € 4,2 tis. €
2022 122,8 tis. € 3,1 tis. €
2021 59,9 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok61,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,7 tis. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,0 tis. €
  • Bankové úvery5 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Abestway 9, s. r. o. v konkurze?

Abestway 9, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Abestway 9, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Abestway 9, s. r. o. tržby 280,5 tis. €.

Je firma Abestway 9, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Abestway 9, s. r. o. dosiahla zisk 5,3 tis. €.

Je Abestway 9, s. r. o. platiteľom DPH?

Abestway 9, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Abestway 9, s. r. o. sídli?

Abestway 9, s. r. o. má sídlo na adrese Holubyho 47, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026