I.V.Š s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46688072
DIČ: 2023524338
Sekčovská 7276/54, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sekčovská 7276/54, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 30. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/35074/P
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie tanečnej kaviarne; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PaedDr. Patrik Tomič od 12. 5. 2017
    konateľ
  • Inštitút výchovy a športu od 8. 6. 2017
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.V.Š s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 622 % na 13,6 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 30,7 tis. €.

30,7 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
41,2 tis. €
Aktíva
34,2 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 120, 2022 1,7 tis., 2023 399, 2024 1,9 tis., 2025 13,6 tis.202112020221,7 tis.202339920241,9 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,5 tis., 2022 16,9 tis., 2023 19,0 tis., 2024 25,9 tis., 2025 30,7 tis.202116,5 tis.202216,9 tis.202319,0 tis.202425,9 tis.202530,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,7 tis. € 13,6 tis. €
2024 25,9 tis. € 1,9 tis. €
2023 19,0 tis. € 399 €
2022 16,9 tis. € 1,7 tis. €
2021 16,5 tis. € 120 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,2 tis. €
  • Záväzky7,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.V.Š s.r.o. v konkurze?

I.V.Š s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.V.Š s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.V.Š s.r.o. tržby 30,7 tis. €.

Je firma I.V.Š s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.V.Š s.r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Kde firma I.V.Š s.r.o. sídli?

I.V.Š s.r.o. má sídlo na adrese Sekčovská 7276/54, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026