M & R Consult s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46685723
DIČ: 2023536999
Mierová 16274/179, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 16274/179, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 29. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/81736/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Magda Rapavá od 29. 5. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M & R Consult s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 14,8 tis. € a tržby jej ostali na 38,6 tis. €.

38,6 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
23,9 tis. €
Aktíva
20,3 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 16,5 tis., 2023 15,6 tis., 2024 15,0 tis., 2025 14,8 tis.202113,1 tis.202216,5 tis.202315,6 tis.202415,0 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,9 tis., 2022 37,4 tis., 2023 37,1 tis., 2024 38,5 tis., 2025 38,6 tis.202134,9 tis.202237,4 tis.202337,1 tis.202438,5 tis.202538,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,6 tis. € 14,8 tis. €
2024 38,5 tis. € 15,0 tis. €
2023 37,1 tis. € 15,6 tis. €
2022 37,4 tis. € 16,5 tis. €
2021 34,9 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,3 tis. €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M & R Consult s.r.o. v konkurze?

M & R Consult s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M & R Consult s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M & R Consult s.r.o. tržby 38,6 tis. €.

Je firma M & R Consult s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M & R Consult s.r.o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Kde firma M & R Consult s.r.o. sídli?

M & R Consult s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 16274/179, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026