TWINS FIN s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46670696
DIČ: 2023537131
IČ DPH: SK2023537131
J. Smreka 16, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Smreka 16, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/81351/B
Predmet podnikania (výber): Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených plynových zariadení; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marian Pašek od 10. 5. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TWINS FIN s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 154,5 tis. €.

154,5 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
154,6 tis. €
Celkové výnosy
238,9 tis. €
Aktíva
26,3 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
20,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,9 tis., 2022 24,3 tis., 2023 9,5 tis., 2024 215, 2025 2,8 tis.202126,9 tis.202224,3 tis.20239,5 tis.202421520252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,1 tis., 2022 98,2 tis., 2023 101,5 tis., 2024 303,9 tis., 2025 154,5 tis.202147,1 tis.202298,2 tis.2023101,5 tis.2024303,9 tis.2025154,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 154,5 tis. € 2,8 tis. €
2024 303,9 tis. € 215 €
2023 101,5 tis. € 9,5 tis. €
2022 98,2 tis. € 24,3 tis. €
2021 47,1 tis. € 26,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky71,9 tis. €
  • Finančné účty92,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Rezervy525 €
  • Dlhodobé záväzky27,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,8 tis. €
  • Bankové úvery160,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TWINS FIN s. r. o. v konkurze?

TWINS FIN s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TWINS FIN s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TWINS FIN s. r. o. tržby 154,5 tis. €.

Je firma TWINS FIN s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TWINS FIN s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je TWINS FIN s. r. o. platiteľom DPH?

TWINS FIN s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TWINS FIN s. r. o. sídli?

TWINS FIN s. r. o. má sídlo na adrese J. Smreka 16, Bratislava, 841 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026