TOP RESORTS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46667172
DIČ: 2023526549
IČ DPH: SK2023526549
Sasinkova 544/20, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sasinkova 544/20, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.12
Dátum vzniku: 18. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2012
Spisová značka: Sro/31324/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Obeda od 18. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP RESORTS s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 24,7 tis. €.

24,7 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
25,5 tis. €
Celkové výnosy
419,3 tis. €
Aktíva
62,8 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
28,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,4 tis., 2022 1,2 tis., 2023 2,9 tis., 2024 5,5 tis., 2025 1,9 tis.202128,4 tis.20221,2 tis.20232,9 tis.20245,5 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,7 tis., 2022 25,5 tis., 2023 29,6 tis., 2024 25,3 tis., 2025 24,7 tis.202156,7 tis.202225,5 tis.202329,6 tis.202425,3 tis.202524,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,7 tis. € 1,9 tis. €
2024 25,3 tis. € 5,5 tis. €
2023 29,6 tis. € 2,9 tis. €
2022 25,5 tis. € 1,2 tis. €
2021 56,7 tis. € 28,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok395,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok9,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky807 €
  • Finančné účty13,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie62,8 tis. €
  • Záväzky356,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP RESORTS s. r. o. v konkurze?

TOP RESORTS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP RESORTS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP RESORTS s. r. o. tržby 24,7 tis. €.

Je firma TOP RESORTS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP RESORTS s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je TOP RESORTS s. r. o. platiteľom DPH?

TOP RESORTS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP RESORTS s. r. o. sídli?

TOP RESORTS s. r. o. má sídlo na adrese Sasinkova 544/20, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026