ARIA STAVBY, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46665684
DIČ: 2023557030
IČ DPH: SK2023557030
Ulica Richtárske pole 3572/31A, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Richtárske pole 3572/31A, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.64
Dátum vzniku: 31. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 2016
Spisová značka: Sro/56330/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba kŕmnych zmesí; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Maslaňák od 24. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARIA STAVBY, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 132 % na 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 49,3 tis. €.

49,3 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
101,3 tis. €
Aktíva
63,6 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 769, 2022 −3,8 tis., 2023 773, 2024 1,0 tis., 2025 2,3 tis.20217692022−3,8 tis.202377320241,0 tis.20252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,5 tis., 2022 77,4 tis., 2023 60,9 tis., 2024 64,2 tis., 2025 49,3 tis.202160,5 tis.202277,4 tis.202360,9 tis.202464,2 tis.202549,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,3 tis. € 2,3 tis. €
2024 64,2 tis. € 1,0 tis. €
2023 60,9 tis. € 773 €
2022 77,4 tis. € -3,8 tis. €
2021 60,5 tis. € 769 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,6 tis. €
  • Záväzky37,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARIA STAVBY, s. r. o. v konkurze?

ARIA STAVBY, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARIA STAVBY, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARIA STAVBY, s. r. o. tržby 49,3 tis. €.

Je firma ARIA STAVBY, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARIA STAVBY, s. r. o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je ARIA STAVBY, s. r. o. platiteľom DPH?

ARIA STAVBY, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARIA STAVBY, s. r. o. sídli?

ARIA STAVBY, s. r. o. má sídlo na adrese Ulica Richtárske pole 3572/31A, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026