Blanche Trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46660381
DIČ: 2023515296
IČ DPH: SK2023515296
Strojárska 2740, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strojárska 2740, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 4. 5. 2012
Základné imanie: 105,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 2. 2016
Spisová značka: Sro/44333/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bibiána Dachová od 10. 2. 2025
    konateľ
  • MEDOVNÍK VII s.r.o. od 17. 9. 2022
    spoločník
  • RESIDENCE REALITY PARTNER s.r.o. od 17. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Blanche Trade s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 14,4 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 13,2 mil. €.

13,2 mil. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
16,0 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
77,1 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −28,5 tis., 2022 −20,6 tis., 2023 6,3 tis., 2024 11,7 tis., 2025 14,4 tis.2021−28,5 tis.2022−20,6 tis.20236,3 tis.202411,7 tis.202514,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,9 mil., 2022 13,2 mil., 2023 14,9 mil., 2024 16,1 mil., 2025 13,2 mil.20215,9 mil.202213,2 mil.202314,9 mil.202416,1 mil.202513,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,2 mil. € 14,4 tis. €
2024 16,1 mil. € 11,7 tis. €
2023 14,9 mil. € 6,3 tis. €
2022 13,2 mil. € -20,6 tis. €
2021 5,9 mil. € -28,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok292,4 tis. €
  • Zásoby490,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 mil. €
  • Finančné účty76,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie105,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-42,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Blanche Trade s.r.o. v konkurze?

Blanche Trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Blanche Trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Blanche Trade s.r.o. tržby 13,2 mil. €.

Je firma Blanche Trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Blanche Trade s.r.o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Je Blanche Trade s.r.o. platiteľom DPH?

Blanche Trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Blanche Trade s.r.o. sídli?

Blanche Trade s.r.o. má sídlo na adrese Strojárska 2740, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026