Rockvoll s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46656081
DIČ: 2023503900
IČ DPH: SK2023503900
Druhá 216/54, Rastislavice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Druhá 216/54, Rastislavice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 4. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 6. 2016
Spisová značka: Sro/38332/N
Predmet podnikania (výber): výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sádry a cementu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Šikovanec od 7. 7. 2015
    konateľspoločník
  • Tomáš Šikovanec od 7. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rockvoll s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 117,0 tis. €.

117,0 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
173,0 tis. €
Aktíva
23,1 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −20,2 tis., 2022 313, 2023 2,0 tis., 2024 1,5 tis., 2025 18,7 tis.2021−20,2 tis.202231320232,0 tis.20241,5 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,5 tis., 2022 48,5 tis., 2023 71,1 tis., 2024 83,3 tis., 2025 117,0 tis.202148,5 tis.202248,5 tis.202371,1 tis.202483,3 tis.2025117,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,0 tis. € 18,7 tis. €
2024 83,3 tis. € 1,5 tis. €
2023 71,1 tis. € 2,0 tis. €
2022 48,5 tis. € 313 €
2021 48,5 tis. € -20,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,1 tis. €
  • Záväzky149,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rockvoll s. r. o. v konkurze?

Rockvoll s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rockvoll s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rockvoll s. r. o. tržby 117,0 tis. €.

Je firma Rockvoll s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rockvoll s. r. o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Je Rockvoll s. r. o. platiteľom DPH?

Rockvoll s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rockvoll s. r. o. sídli?

Rockvoll s. r. o. má sídlo na adrese Druhá 216/54, Rastislavice, 941 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026