MF medico, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46651365
DIČ: 2023544182
Bernolákova 14/A, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bernolákova 14/A, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 1. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22230/S
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, ambulancie špecializovanej s odborným zameraním v špecializačnom odbore gyn…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Marek Frühwald od 1. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MF medico, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 70 % na 57,3 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 227,1 tis. €.

227,1 tis. €
Tržby
57,3 tis. €
Zisk
253,1 tis. €
Celkové výnosy
288,6 tis. €
Aktíva
204,1 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
57,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,8 tis., 2022 15,6 tis., 2023 14,8 tis., 2024 33,6 tis., 2025 57,3 tis.202116,8 tis.202215,6 tis.202314,8 tis.202433,6 tis.202557,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 191,3 tis., 2022 196,4 tis., 2023 224,7 tis., 2024 232,6 tis., 2025 227,1 tis.2021191,3 tis.2022196,4 tis.2023224,7 tis.2024232,6 tis.2025227,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 227,1 tis. € 57,3 tis. €
2024 232,6 tis. € 33,6 tis. €
2023 224,7 tis. € 14,8 tis. €
2022 196,4 tis. € 15,6 tis. €
2021 191,3 tis. € 16,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky163,6 tis. €
  • Finančné účty48,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku529 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov141,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,3 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,4 tis. €
  • Bankové úvery53,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MF medico, s.r.o. v konkurze?

MF medico, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MF medico, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MF medico, s.r.o. tržby 227,1 tis. €.

Je firma MF medico, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MF medico, s.r.o. dosiahla zisk 57,3 tis. €.

Kde firma MF medico, s.r.o. sídli?

MF medico, s.r.o. má sídlo na adrese Bernolákova 14/A, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026