INSIA DS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46647104
DIČ: 2023510379
Ločkonská 474/7, Ohrady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ločkonská 474/7, Ohrady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 28. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29331/T
Predmet podnikania (výber): administratívne služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; vykonávanie finančného sprostredkovania v sektore poistenia alebo zaistenia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denisa Nagy Virág od 28. 4. 2012
    konateľspoločník
  • Ferenc Nagy od 28. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INSIA DS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 7,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 56,3 tis. €.

56,3 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
45,2 tis. €
Aktíva
40,4 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 964, 2022 110, 2023 3,4 tis., 2024 6,9 tis., 2025 7,7 tis.2021964202211020233,4 tis.20246,9 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,3 tis., 2022 37,9 tis., 2023 41,9 tis., 2024 51,6 tis., 2025 56,3 tis.202130,3 tis.202237,9 tis.202341,9 tis.202451,6 tis.202556,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,3 tis. € 7,7 tis. €
2024 51,6 tis. € 6,9 tis. €
2023 41,9 tis. € 3,4 tis. €
2022 37,9 tis. € 110 €
2021 30,3 tis. € 964 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,4 tis. €
  • Záväzky4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INSIA DS s.r.o. v konkurze?

INSIA DS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INSIA DS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INSIA DS s.r.o. tržby 56,3 tis. €.

Je firma INSIA DS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INSIA DS s.r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Kde firma INSIA DS s.r.o. sídli?

INSIA DS s.r.o. má sídlo na adrese Ločkonská 474/7, Ohrady, 930 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026